Pronájem

YMCA SKAUT má v majetku 2 chaty, které slouží jak k činnosti a aktivitám našim (školení, akce sdružení i akce oddílů), tak zároveň k pronájmu organizacím pracujícím s dětmi a mládeží.
Krom toho také půjčujeme klubovny, které máme v dlouhodobém pronájmu.

Chata Čučice

Chata se nachází pod obcí Čučice v chatové oblasti na levém břehu řeky Oslavy. Disponuje společenskou místností, kuchyní a 4 pokoji. Je zařízena pro cca 25 osob. Vhodné pro školení.

spaní – na palandách/postelích ve vlastním spacáku

vaření – elektrická kamna a kamna na dřevo, k dispozici chladnička, mikrovlnka, rychlovarná konvice, hrnce, nádobí; voda ze studny

hygienické zázemí – WC, sprchy

energie – elektřina (v pokojích je možno přitopit si infrapanely) , krb ve společenské místnosti

Chatu nabízíme k pronájmu zejména organizacím pracujícími s dětmi, mládeží, veřejně prospěšným apod.

Cena: 80 Kč/osoba/noc + energie

min. 1000 Kč/noc, pronájem min. 2 noci

(voda: 380 Kč/m3, elektřina: 11 Kč/kWh)

Děti do 3 let zdarma.

Kontakt: [email protected]

Chata Chřiby

Chata v Chřibech se nachází pod horou sv. Klimenta, na kraji cesty Osvětimany-Koryčany. Disponuje společenskou místností, kuchyňkou a 2 pokoji. Je zařízena v turistickém duchu, pro 25 osob.

spaní – na matracích na zemi ve vlastním spacáku

vaření – na plynovém sporáku, k dispozici hrnce, nádobí, příbory; pitná voda se přináší z blízké studánky (20 m)

hygienické zázemí – 2x WC (splachování užitkovou vodou)

energie – elektřina není zavedena; na chatě je možno svítit LED světly, které se dobíjí solární energií, případně elektrocentrálou, krb ve společenské místnosti