Blog

zahraničí

Léto v YMCA Greenhill

Je otevřeno výběrové řízení na jeden z nepopulárnějších každoročních letních programů – dvouměsíční dobrovolnický pobyt v YMCA Greenhill v tamním YMCA outdoorovém centru (v Severním Irsku). Dobrovolník bude nejprve řádně vyškolen a poté bude pomáhat na letních „Adventure Summer Camps“ – bude pracovat s dětmi během aktivit, jako jsou např. lukostřelba, kánoe, raft, lezecká stěna, lanové aktivity, orientační běh a teambuilding. Dobrovolník na táborech pomáhá 5 dní v týdnu (po-pá) 8:15-17:00, zbytky dnů a víkendy má volné.

Požadavky: věk 18-25 let, komunikativní angličtina a motivace

Zajištěno je: ubytování s kuchyňkou a koupelnou, kapesné 55 GBP/týden, skvělé zaškolení do všech aktivit – dobrovolník se stane certifikovaným instruktorem

Termín: je pevně daný, 19.6.-22.8.2019

Na dobrovolníky čeká spousta velice obohacujících zkušeností, mezinárodní parta dalších dobrovolníků, krásná příroda, volné víkendy na cestování po Irsku, zlepšení angličtiny – není divu, že se z Greenhillu po prázdninách vrací naši dobrovolníci vždy spokojeni. Více informací včetně referencí od dobrovolníků z minulých let najdete na webu tady: http://www.ymca.cz/zahranicni-programy/zahraktuality/?aktualitaId=716

V případě zájmu dejte vědět, pošlu vám přihlášku na vyplnění. Pozor, zájem je opravdu velký, takže bude přihlašování brzy uzavřeno. Přihlášku s referencemi a výpisem z rejstříku trestů je třeba emailem do Irska odeslat do 1.3.2019

Kontakt: Sára Soukupová, [email protected]