Tábory pro děti

Tradiční program YMCA, jehož historie sahá až do roku 1992. V současnosti pro neorganizované děti a mládež pořádá každoročně 2 turnusy na tábořišti Kláskův mlýn, každý pojme kolem stovky dětí, o které se starají desítky vedoucích. Snaží se nabídnout finančně dostupné tábory pro všechny děti, převážně ty z Brna a okolí.

Informace 2020

Tábory jsou určeny dětem od 7 let – rok narození 2013 (po první třídě ZŠ) do 15 let – rok narození 2005, jimž účast dovolí jejich zdravotní stav. Starší děti je možné přihlásit jen po dohodě s hlavním vedoucím turnusu.

Cena pro jedno dítě činí *4.250 Kč.*

Společná doprava dětí je zajištěna autobusy z Brna.

Přihlášku můžete vyplnit zde: https://taboryprodeti.cz/prihlaska

2. turnus

11.-25.07.2020

Kláskův mlýn

hlavní vedoucí: Jiří DRAK Borovský

3. turnus

25.07-08.08.2020

Kláskův mlýn

hlavní vedoucí: František Straka

Tábořiště Kláskův mlýn

Jedná se o velký chatový tábor s rozsáhlým zázemím ve zděné budově. Najdete v ní profesionálně vybavenou kuchyni, velkou jídelnu, velkoryse dimenzované hygienické zázemí (včetně sprch s teplou vodou) a tři klubovny. Samozřejmou součástí areálu je několik hřišť, jeho velkou výhodou pak dostatek krytých prostor pro případ špatného počasí.

Chloubou areálu je 25 m betonový bazén s vlastní filtrací, určený výhradně pro účastníky tábora.

Další informace najdete na www.taboryprodeti.cz.