Tábory pro děti

Tradiční program YMCA, jehož historie sahá až do roku 1992. V současnosti pro neorganizované děti a mládež pořádá každoročně 2 turnusy na tábořišti Kláskův mlýn, každý pojme kolem stovky dětí, o které se starají desítky vedoucích. Snaží se nabídnout finančně dostupné tábory pro všechny děti, převážně ty z Brna a okolí.

Informace 2021

Tábory jsou určeny dětem od 7 let – rok narození 2014 (po první třídě ZŠ) do 15 let – rok narození 2006, jimž účast dovolí jejich zdravotní stav. Starší děti je možné přihlásit jen po dohodě s hlavním vedoucím turnusu.

Cena pro jedno dítě činí *4.500 Kč.*

Společná doprava dětí je zajištěna autobusy z Brna.

Přihlášku můžete vyplnit zde

2. turnus

17.-31.07.2021

Kláskův mlýn

hlavní vedoucí: Jiří DRAK Borovský

3. turnus

31.07-14.08.2021

Kláskův mlýn

hlavní vedoucí: František Straka

Tábořiště Kláskův mlýn

Jedná se o velký chatový tábor s rozsáhlým zázemím ve zděné budově. Najdete v ní profesionálně vybavenou kuchyni, velkou jídelnu, velkoryse dimenzované hygienické zázemí (včetně sprch s teplou vodou) a tři klubovny. Samozřejmou součástí areálu je několik hřišť, jeho velkou výhodou pak dostatek krytých prostor pro případ špatného počasí.

Chloubou areálu je 25 m betonový bazén s vlastní filtrací, určený výhradně pro účastníky tábora.

Další informace najdete na www.taboryprodeti.cz.